Home » Archive by category "Klasa-str"

Niezwykle wygodne oferty sof salonowych

elegancka sofa
Każdy salon może zostać zaaranżowany w absolutnie innym stylu, na co może wpłynąć dany gust osoby urządzającej. Wybór aranżacji, a więc dodatków i wyposażenia meblowego nigdy nie jest jednak przypadkowy. Spójność stylistyczna umożliwia to, aby czuć się w tym pomieszczeniu świetnie – jak w domu. Oferowane dzisiaj w katalogu sofy są niezwykle różnorodne. Wygodne rozwiązania sprawdzą się nie tylko w salonie, lecz również są wybierane do sypialni.
Czytaj dalej »

W jaki sposób oszczędzać przy kupnie klimatyzacji?

montaż klimatyzacji, klimatyzatory
Klimatyzacja już dłuższy czas temu przestała być kojarzona z bogactwem, ostatnio montaż tego typu sprzętu jest niezwykle opłacalnym i niezbyt kosztownym procesem. Należy jednak wiedzieć o paru podstawowych regułach. Klimatyzatory, mimo swojej prostoty budowy, wymagają profesjonalnego montażu. Po kupnie urządzenia dobrze więc spytać pracownika, czy w ofercie są również usługi montażowe.
Czytaj dalej »

Łazienka idealna – trudno zaaranżować zwłaszcza te małe, ale i one mają swój urok

ładna łazienka
Łazienka – jak powinna wyglądać? Gdzie ją najlepiej umieścić? Oczywiście jest to niemały dylemat, jaki często dopada nas w czasie projektowania domu lub już w czasie jego budowy. Każdy z nas ma rzecz jasna inny gust i preferuje co innego. Jedni przepadają za raczej prostymi i mało wyszukanymi pomieszczeniami, dla innych szczytem marzeń jest łazienka w stylu skandynawskim. Jeśli całkowicie nie mamy pojęcia, jak powinna wyglądać nasza łazienka i jakie w ogóle obecnie panują trendy, jeśli chodzi o to pomieszczenie, najlepiej poszukać inspiracji.
Czytaj dalej »