Home » Klasa-str » Meble nie tylko do łazienki » Nowoczesne stelaże do biurek z regulacją wysokości – w zgodzie z ergonomią pracy

Nowoczesne stelaże do biurek z regulacją wysokości – w zgodzie z ergonomią pracy

Dobre samopoczucie ma decydujące znaczenie dla efektywności i jakości naszej pracy. Potrzebujemy stanowiska pracy, przy którym możemy wygodnie siedzieć, ale też stać. Stelaże do biurek mogą sprawić, że praca będzie zdecydowanie przyjemniejsza.
gabinet, biuro
Autor: Max-Fliz
Źródło: www.max-fliz.com.pl
By to dobre samopoczucie, komfort i satysfakcja towarzyszyły nam każdego dnia, firmy wymyśliły stelaże do biurek z elektryczną regulacją wysokości blatu. Takie stelaże umożliwiają płynne zmienianie pozycji biurka w czasie pracy, dzięki czemu można komfortowo pracować w pozycji siedzącej, ale też w trybie stojącym, równocześnie zmniejszając bóle pleców i ryzyko różnych schorzeń- ergonomiczne stelaże z regulacją wysokości. Dzięki takim rozwiązaniom możemy regulować wysokość biurka zgodnie z zasadami ergonomii pracy. Największym zainteresowaniem cieszą się stelaże do biurek o regulowanej wysokości, które posiadają system elektrycznej regulacji.

Bezproblemowe dopasowywanie wysokości biurka do potrzeb użytkownika za pomocą przycisku umieszczonego w panelu pod blatem to gwarancja najwyższego komfortu. Regulowane stelaże można zakupić w komplecie z blatem, ale także można oddzielnie zamówić stelaż i we własnym zakresie dobrać blat biurka- . Stelaże przeważnie wykonywane są ze stali. Konstrukcje posiadają możliwość regulacji za pomocą stopek z z tworzywa sztucznego bądź w przypadku mechanicznie regulowanych stelaży stosowana jest regulacja skokowa w kolumnie stelaża.

biurko, poddasze
Autor: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

W kolekcjach producentów regulowanych stelaży znaleźć można również regulowane podstawy do stolików. Bogaty wybór i przełożenie praktycznych rozwiązań na wygodę, jak i zdrowie sprawia, że propozycja taka jak stelaże z regulacja wysokości bądź kompletne kompletne meble z możliwością regulacji wysokości cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dodatkowym udogodnieniem oferowanym przez producentów mebli do biura są przelotki, które pozwalają na wygodne i estetyczne prowadzenie kabli. http://www.biuroejk.pl/ ergonomiczne stelaże z regulacją wysokości

Selekcja wpisów wg daty

Luty 2019
P W Ś C P S N
« sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?