Home » Klasa-str » Na temat instalacji » Mimo dużej liczby działań, wszelkich akcji społecznych i przestrzegania przed brawurą na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się aż tak, aby na tym poprzestać

Mimo dużej liczby działań, wszelkich akcji społecznych i przestrzegania przed brawurą na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się aż tak, aby na tym poprzestać

Z myślą o zagwarantowaniu jeszcze dużo większego bezpieczeństwa na szosach stosowane są coraz to bardziej nowoczesne elementy, aby skandaliczny wskaźnik wypadków w naszym kraju nie przybliżał się do równie mało cieszącej elity.

stropy
szafki kuchenne
Autor: Christopher Kuttruff
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas z pewnością miało możliwość rozpoznać kocie oczka drogowe (kocim oczkom drogowym), czyli wbudowane dwustronnie i na niebywale wielkiej powierzchni nieduże części odblaskowe.

Publikacja, którą teraz widzisz to wspaniałe źródło informacji, jednak jeśli poszukujesz analogicznych danych, to kliknij odnośnik.

Niewielkie kocie oczka drogowe przymocowane są z użyciem klejów, a ich przeznaczeniem jest zagwarantowanie niesłychanie dużej widzialności identycznie nocną porą, jak i również podczas deszczu i gęstej mgły. Następnym nowatorskim wyjściem mającym zagwarantować większe bezpieczeństwo jest przyczepa U 26A – zerknij tu. Niby nic, a jednak odróżnia się od przeciętnych. Zatem przyczepa U 26A a raczej jej konstrukcja została oparta na podstawie typowej przyczepy samochodowej. Jednak jej tablica została wyposażona w ogromną liczbę lamp mających być zauważalnymi z dużej dali. To nie wszystko. Każda jedna zbudowana jest też z zamykającej tablicy, na której widnieją wykonane z folii odblaskowej biało czerwone pasy, jak również fluorowe lampy znajdujące się w górnej części. Dzięki temu żadna przyczepa U 26A nie będzie już z dala niedostrzeżona na drodze, nawet w nocy lub trudnych warunkach.

Te nowatorskie rozwiązania są powoli wprowadzanie do użytku . Wszystkie powinny nam zagwarantować jeszcze doskonalsze bezpieczeństwo na drodze.