Home » Klasa-str » Łazienkowe porady » Projektowanie|Naklejki ścienne i pomysłowa aranżacja wnętrz.

Projektowanie|Naklejki ścienne i pomysłowa aranżacja wnętrz.

Aranżacja wnętrz to w ostatnim czasie bardzo popularny. W aranżacji mieszkań nawet takie detale jak nalepki na ścianę odgrywają wielką rolę.
Naklejki na ścianę to niechybnie najprędszy sposób na metamorfozę wystroju pomieszczenia w pokoju dziennym.

Taka dekoracja ścian sprawdza się tak w dziennym pokoju, sypialni, przedpokoju, jak również pokoju dziecięcym. Naklejki na ścianę Naklejka na ścianę (Naklejka na ścianę) wytwarzane są zazwyczaj z folii, ale możemy także nabyć nalepkę na ścianę z weluru lub nalepki przeznaczone do malowania. Gdy nie chcemy ich przylepiać na ścianę, można nimi dekorować meble, lustro, czy okno – taka aranżacja pomieszczeń także będzie interesująca. Naklejki na ścianę fabrykowane są z folii PCW. Bywają czasami charakteryzowane mianem winylowych. Folia jest pokrywana fabrycznie warstwą kleju. Pewną z istotnych cech w aranżacji pomieszczeń jest tzw, usuwalność – po zdjęciu nalepki na podłożu nie zostaną trudne do usunięcia resztki. Folie, z których powstają naklejki ścienne, nie muszą być zanadto grube. Z reguły dekoracyjne motywy krojone są z delikatnej folii. Wytwórcy deklarują, iż na zewnątrz taka folia posłuży pięć lat (zależy to oczywiście od podłoża, do którego jest przylepiona, oraz od warunków atmosferycznych), zaś ozdoba ścian w pomieszczeniach jest o wiele dłuższa – właściwie trudna do wyznaczenia.
Żyrandol z butelek
Folie używane do fabrykacji naklejek na ścianę posiadają przeróżne odcienie oraz dwa wykończenia powierzchni – lśniące oraz matowe.

Dlatego rozmaitości deseni towarzyszy również ogromny wybór kolorów. Nadzwyczaj modne są w tej chwili naklejki na meble Odpowiednia strona (Odpowiednia strona) nawiązujące deseniem do ludowej sztuki, na przykład inspirowane łowickimi wycinankami.

Selekcja wpisów wg daty

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Najnowsze trendy – jak wdrażać?