Home » Klasa-str » Łazienkowe porady » Jak zaaranżwoać łazienkę w poczekalni? Parę przydatnych rad

Jak zaaranżwoać łazienkę w poczekalni? Parę przydatnych rad

Mnóstwo miejsc, w których pojawiają się klienci, musi mieć węzeł sanitarny. Przede wszystkim z tego powodu w restauracjach, gabinetach kosmetycznych, gabinetach lekarskich, galeriach handlowych i w szeregu innych takiego typu miejscach muszą pojawić się toalety. Konieczne jest ich zaaranżowanie w taki sposób, ażeby były możliwie najbardziej funkcjonalne, dostępne dla wszystkich potencjalnych klientów i możliwie najbardziej stylowe. W jaki sposób uzyskać taki efekt?

łazienka

Autor: McLevn
Źródło: http://www.flickr.com
Projektując łazienkę w poczekalni, obiekcie dostępnym dla wszystkich lub restauracji należy przede wszystkim skupić się na tym, aby wyglądała ona jak najbardziej atrakcyjnie i zgodnie z aranżacją innych pomieszczeń. Nie należy nadmiernie oszczędzać na materiałach wykończeniowych, gdyż duże natężenie ruchu może powodować dużo szybsze zużywanie się materiałów. Istotne jest również to, by pomieszczenie było możliwie najbardziej ergonomiczne jak i przyjazne nie tylko dla osób całkowicie sprawnych.

Niezbędne będą głównie suszarki do rąk – nie ma lepszego rozwiązania od szuszarek. Innym rozwiązaniem mogą być cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem podajnik ręczników papierowych. Nie potrzebują bowiem nieustannego monitorowania stanu papieru jak i nieustannego wyrzucania śmieci. Jest to szczególnie istotne, jeżeli liczba odwiedzających obiekt jest duża, a firma sprzątająca działa jedynie w określonych godzinach, więc nie można odrzucać podajników ręczników. Aranżując toaletę w gabinecie powinniśmy także postawić na fotokomórki, które będą włączały światło i sterowały strumieniem wody.

Rozwiązania tego rodzaju są dosyć drogie, aczkolwiek pozwalają na istotne oszczędności na rachunkach za wodę i prąd. Kupując ceramikę także trzeba się sugerować tym, ażeby nadawała się ona do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Dzięki temu posłuży nam znacznie o wiele dłużej. Odwiedzając atrakcyjne sklepy z wyposażeniem łazienek, bez wątpienia odnajdziemy wszystkie niezbędne nam elementy i skorzystamy z profesjonalnego wsparcie personelu. Wartościowych wskazówek szukać można również na stronach internetowych konkretnych producentów.