Home » Klasa-str » Meble nie tylko do łazienki » Meble sosnowe do wnętrz

Meble sosnowe do wnętrz

Sosna to jeden z najbardziej popularnych gatunków drewna, z którego fabrykuje się domowe sprzęty. Wielu z nas decyduje się na kupno do swojego domu mebli stworzonych dokładnie z tego drzewa.
Meble drewniane są śnieniem niejednego posiadacza mieszkania.

żaluzje
Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety, ich wartość jest dosyć ogromna, w szczególności w porównaniu z ceną sprzętów wykonanych z płyty. Co zrobić w przypadku, kiedy nie przynależysz do ludzi z grubą portmonetką, lecz równocześnie nie wyobrażasz sobie mieszkania bez mebli z drewna? Kup sosnowe meble. Z uwagi na to, że sosna jest to całkiem powszechne drzewo w naszej ojczyźnie, cena takich mebli jest wyjątkowo interesująca. Rzecz jasna powinieneś przygotować się na to, iż za stoły drewniane wykonane z sosny zapłacisz więcej niż za podobny mebel wykonany z wiórowej płyty, niemniej jednak zakupu tego nie odczujesz aż tak mocno, jak miałoby to miejsce w razie zdecydowania się na meble z cenniejszego gatunku drewna (dla przykładu dębu) sprawdź na www.meblemagnat.pl (sprawdź na www.meblemagnat.pl).
Sosnowe meble szczególnie doceniane są przez jednostki cierpiące na uczulenie na roztocza kurzu domowego. Sosna posiada własności elektrostatyczne, dzięki czemu we wnętrzu, w jakim się znajdują, nie będzie zawirowań kurzu. Drugą cechą tychże mebli jest higroskopijność. Idzie o to, iż drewno przez cały czas „pracuje” wchłaniając a także oddając wilgoć. Czyni to tak długo, aż zajdzie równowaga między wilgocią drewna a wilgocią wnętrza www.meblemagnat.pl/menu/rega%C5%82y-p%C3%B3%C5%82ki-kufry/p%C3%B3%C5%82ki (www.meblemagnat.pl/menu/rega%C5%82y-p%C3%B3%C5%82ki-kufry/p%C3%B3%C5%82ki), w jakim się ono znajduje.

Producenci meblowi doceniają również to, iż sosna niezwykle łatwo poddaje się obróbce, bowiem jest wyjątkowo sprężysta. Z takiego drewna wykonywane są półki ścienne, łoża, komody, stoliki, szafki etc.

Selekcja wpisów wg daty

Maj 2018
P W Ś C P S N
« kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?