Home » Klasa-str » Meble nie tylko do łazienki » Meble sosnowe do wnętrz

Meble sosnowe do wnętrz

Sosna to jeden z najbardziej popularnych gatunków drewna, z którego fabrykuje się domowe sprzęty. Wielu z nas decyduje się na kupno do swojego domu mebli stworzonych dokładnie z tego drzewa.
Meble drewniane są śnieniem niejednego posiadacza mieszkania.

żaluzje
Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, ich wartość jest dosyć ogromna, w szczególności w porównaniu z ceną sprzętów wykonanych z płyty. Co zrobić w przypadku, kiedy nie przynależysz do ludzi z grubą portmonetką, lecz równocześnie nie wyobrażasz sobie mieszkania bez mebli z drewna? Kup sosnowe meble. Z uwagi na to, że sosna jest to całkiem powszechne drzewo w naszej ojczyźnie, cena takich mebli jest wyjątkowo interesująca. Rzecz jasna powinieneś przygotować się na to, iż za stoły drewniane wykonane z sosny zapłacisz więcej niż za podobny mebel wykonany z wiórowej płyty, niemniej jednak zakupu tego nie odczujesz aż tak mocno, jak miałoby to miejsce w razie zdecydowania się na meble z cenniejszego gatunku drewna (dla przykładu dębu) sprawdź na www.meblemagnat.pl (sprawdź na www.meblemagnat.pl)sprawdź na .
Sosnowe meble szczególnie doceniane są przez jednostki cierpiące na uczulenie na roztocza kurzu domowego. Sosna posiada własności elektrostatyczne, dzięki czemu we wnętrzu, w jakim się znajdują, nie będzie zawirowań kurzu. Drugą cechą tychże mebli jest higroskopijność. Idzie o to, iż drewno przez cały czas „pracuje” wchłaniając a także oddając wilgoć. Czyni to tak długo, aż zajdzie równowaga między wilgocią drewna a wilgocią wnętrza www.meblemagnat.pl/menu/rega%C5%82y-p%C3%B3%C5%82ki-kufry/p%C3%B3%C5%82ki (www.meblemagnat.pl/menu/rega%C5%82y-p%C3%B3%C5%82ki-kufry/p%C3%B3%C5%82ki), w jakim się ono znajduje.

Producenci meblowi doceniają również to, iż sosna niezwykle łatwo poddaje się obróbce, bowiem jest wyjątkowo sprężysta. Z takiego drewna wykonywane są półki ścienne, łoża, komody, stoliki, szafki etc.

Selekcja wpisów wg daty

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?