Home » 2018

Budujemy dom – rzecz o instalacjach

Konserwacja instalacji
Kiedy podejmujemy decyzję o budowie domu, zastanawiamy się, jaka będzie bryła nieruchomości, gdzie urządzimy biblioteczkę i gdzie będzie pokój dziecięcy. Wybiegamy w przyszłość, dyskutując o kolorze kafelek w łazience i wybierając styl mebli do salonu. Zwykle zapominamy o tym, co jest niewidoczne, a co jest niezwykle ważne – o znajdujących się w nieruchomości instalacjach.
Czytaj dalej »

W jaki sposób wykończyć dom? Dużo fajnych idei

willa
Dawane obecnie na rynku opcje ciągłego poprawiania estetyki zarówno w naszych domach, jak i w mieszkaniach spotykają się ze znaczną aprobatą. Poszukiwanie inspiracji oraz wyjątkowych unowocześnień i ulepszeń, aby aranżacja wnętrz wywierała wrażenie. Najistotniejsze jest to, aby nam, jako urządzającym, wszystko odpowiadało i pasowała nam estetyka naszego mieszkania. Szerokie możliwości wyboru pozwalają nam na ogromną swobodę.
Czytaj dalej »

Zbiorniki lpg – najkorzystniejsze sposoby ogrzania domu

W mieszkaniu
Najwcześniejsze wizje własnego lokum pojawiają się już w latach wczesnego dzieciństwa, zwykle manifestowane żalami dedykowanymi rodzicom, zawierającymi w swojej treści „gdy już dorosnę, to się wyprowadzę!”. Kilkuletnie dziecko nie bardzo wie, iż by postawić własny dom, należy na niego zaoszczędzić i zdobyć środki na utrzymanie czy eksploatacje. Mimo to w dziecięcej głowie generują się najpiękniejsze koncepcje architektonicznych projektów domów, do których to według obietnicy, wyniesiemy się jak już będziemy duzi.
Czytaj dalej »

Właściwe szafki do pokoju kuchennego

Perfekcyjne szafy do kuchni niestety nie są tymi, które można znaleźć w salonach meblowych. Tam zazwyczaj możemy kupić szafy, które pasują do dość wymiarowych pomieszczeń, a wiemy jak to bywa. Czasem kuchnia okazuje się dość specyficzna, bo zdecydowaliśmy się zmienić odrobinę wnętrze mieszkania. Takie zmiany są konieczne, byśmy my się świetnie w mieszkaniu mogli czuć. Musimy jednak pamiętać też o tym, że konieczne okażą się w takiej sytuacji szafki kuchenne na wymiar. Złożenie zamówienia na szafy jest związane z projektowaniem ich.
Continue reading »

Selekcja wpisów wg daty

Luty 2019
P W Ś C P S N
« sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?