Home » Posts tagged elektryk

Prąd w domu – warto poszukać doświadczonego elektryka, który powie nam jakie rozwiązania warto wybrać

Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, że prąd, z jakiego korzystamy w naszych domach powinien być odpowiednio zabezpieczony. Jeśli zatem jesteśmy na etapie budowy własnych czterech kątów, to postarajmy się, by już na tym etapie bezpieczeństwo było na wysokim poziomie. Warto mieć na uwadze, że to od nas samych zależy, jak dokładnie rozmieszczona będzie cała instalacja elektryczna w miejscu, w jakim będziemy mieszkać. Warto jest zatem solidnie przemyśleć, w którym miejscu przyda nam się gniazdko elektryczne oraz w jakim celu będziemy go używać.
Continue reading

Przemyślana instalacja elektryczna

Własny dom to miejsce bezpieczne i taka właśnie powinna być instalacja elektryczna. Mając to na uwadze należy zatroszczyć się o bezpieczeństwo bliskich, jak i sam budynek oraz urządzenia będące na jego wyposażeniu.Właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna wewnątrz budynku umożliwi bezpieczne i komfortowe korzystanie ze sztucznego oświetlenia i innych urządzeń zasilanych prądem.
Continue reading

znaczny zasięg programów dla elektryków

Elektrotechnicy winni umiejętnie posługiwać się specyfikacją techniczną, a przede wszystkim planistyczną. Jest możliwość wyróżnić zagadnienia złączone z wyznaczeniami elektrycznymi, modelami elektryki, pomysłami automatyki, programowaniem sterowników PLC, projektami linii kablowych, stacji transformatorowych, rozdzielnic elektrycznych, każdego rodzaju zabezpieczeń.
Programy dla elektryków mieszczą obszerny zakres działania.
Continue reading