Home » Posts tagged żyrandole

Użycie szkła w projektowaniu pomieszczeń

Planując wnętrze naszego apartamentu zwykle zwracamy uwagę na to, byśmy odnosili wrażenie dużych przestrzeni, bowiem w ciasnych wnętrzach zazwyczaj czujemy się niedobrze - tym bardziej jeżeli przestrzeń mamy dzielić z innymi osobami .
Continue reading

Dla tradycjonalistów i osób nowoczesnych

Każdy obywatel posiada odmienny gust, każdemu podoba się coś odmiennego, a co się z tym wiąże, całkowicie inaczej umiemy zaaranżować domy, które posiadają takie same rozłożenie. Dlatego właśnie wytwórcy lamp dokładają wielkich sił, abyśmy mogli w ich propozycji znaleźć to co świetnie będzie odpowiadało naszym wymaganiom, co będzie wypełnieniem naszego wystroju i co spowoduje, iż chętnie będziemy przebywali w naszym mieszkaniu, bo będzie się on przedstawiał dokładnie tak, jak to wciąż sobie marzyliśmy.
Continue reading

Lampy, które trzeba postawić na podłodze

Każdy z nas wie, że oświetlenie jest niezmiernie ważnym elementem w aranżacji całego dom. Z tego powodu tak dużą wagę przykłada się do znajdowania lamp do wszystkich pomieszczeń. Jeśli mowa na przykład o lampy stojące to trzeba pamiętać, że będą one z nami nie jedynie nocą, gdy będzie trzeba je włączyć, ale będą stałym elementem wystroju danego pomieszczenia.
Continue reading