Home » Posts tagged Wanna

Aby w łazience było ładnie i czysto

Zaaranżowanie łazienki to dość ciekawe doświadczenie. Stylistyka armatury i ceramiki, ich wzór, kolor, materiał musi być przemyślany, aby pomieszczenie zachwycało.
Romantycznie – z malowanymi kwiatami czy surowo – z błyszczącym metalem i szkłem? Jaką umywalkę wybrać aby było ładnie? Internetowe sklepy oferują nam szeroki wachlarz asortymentu. Dla każdego wedle oczekiwań: zakochani mają wielką umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę niczym kropla wody, sympatycy prostych form betonowe korytka, a pozostali toaletową komodę.
Continue reading

Jeśli w tym momencie aranżujesz swoją łazienkę, nie posiadasz jeszcze pomysłu na akcesorium – zrób użytek z szerokiej oferty kolekcji Hansgrohe axor

W teraźniejszości, łaźnia, to nie wyłącznie jednolity kolor płytek, pralka, wanna i umywalnia. System gospodarczy obfituje w ogromną ilosć sposobności, projekcji, modeli. Klienci mają trudne zadanie, aby wybrać, w którym gatunku i jak wysokim poziomie zrobić sobie własne miejsce relaksu. Głównym powodem rozbudowywania się projektów łazienkowych jest odróżnienie pomiędzy małymi zakątkami w mieszkaniach w bloku, a dużymi obszarami w wybudowanych domach.
Continue reading

W jaki sposób umeblować umywalnię?

W toalecie najistotniejsze są funkcjonalność a także bezpieczeństwo, jedynym powodem warto zwracać uwagę na właściwe rozmieszczenie wyposażenia.


Prawidłowe urządzenie toalety na pewno wpłynie na wygodę jej eksploatacji.
Continue reading

Aranżowanie łazienki – wanna czy prysznic?

Budowa nowego domu to na pewno dla każdego nader silne przeżycie. Niejednokrotnie mocno ekscytującym momentem jest wybieranie dodatków do swojego domu. O ile jednakże najczęściej bardzo skupiamy się na designie salonu, o tyle czasami zapominamy o tym, że równie dobrze można wyposażyć łazienkę.
Continue reading

Jak ładnie i funkcjonalnie urządzić łazienkę? Znajdziesz tu rady i wskazówki

Łazienka to pomieszczenie, gdzie spędza się dużą część doby. Sporo czasu zajmują nie tylko rutynowe zadania wiążące się z higieną, ale także odpoczywanie, które w tym pomieszczeniu właśnie bywa bardzo skuteczne. Sporo zależ jednak od faktu, w jaki sposób się to pomieszczenie urządzi. Zdarza się tak, że ma się do dyspozycji bardzo ciasną powierzchnię, nie dającą szczególnego pola do popisu. Tak jest szczególnie w blokach, gdzie pomieszczenia mające być łazienkami praktycznie nigdy nie są duże. W pomieszczeniach tego rodzaju wykorzystuje się różnego rodzaju zabiegi służące wygospodarowaniu większej ilości miejsca. Do tego rodzaju czynności należy na przykład przeniesienie pralki z łazienki do kuchni, dzięki czemu uzyskuje się dodatkowe miejsce. Oprócz tego w lokalach w blokach nierzadko istnieje łazienka i ubikacja jako dwa oddzielne pomieszczenia. Jest to rozwiązanie niezbyt praktyczne i wielu ludzi dąży do tego, by te dwa wnętrza łączyć w jedno.
Continue reading