Home » Posts tagged technologia

Nowoczesne wodomierze, czyli technologia na koszt mieszkańców

Nowoczesne technologie to nie tylko ułatwiona komunikacja i tworzenie mocniejszych parametrowo sprzętów. W ciepłownictwie miara postępu pozwala spółdzielniom mieszkaniowym bardziej precyzyjnie szacować koszty zużycia prądu i wody przez lokatorów. Kwestia nowinek technologicznych w mierzeniu zużycia ciepła czy wody ma także swoją drugą stronę. Postęp wiąże się z kosztami – rozdzielniki, ciepłomierze, wodomierze – wszystkie urządzenia dostępne w nowszych modelach, są montowane i instalowane w mieszkaniach na koszt mieszkańców.
Continue reading

W jaki sposób ukształtować ciekawe oświetlenie LED w naszym pokoju?

Nie od teraz wiadomo, że kochamy zatrzymywać się w pokojach, które zostały zaaranżowane w trafnym stylu. Spędzanie w nich wolnego czasu wpływa bowiem niezmiernie relaksacyjnie oraz odprężająco na cały nasz organizm, dlatego też staramy się za wszelaką cenę stworzyć niezmiernie interesujące przestrzenie, także w otoczeniu naszego domu.
Continue reading

Podstawowe parametry techniczne nagrzewnic

Producent wychodzi w następnym sezonie ze świeżą odsłoną sprzętów, takich jak właśnie nagrzewnice. Stałe zainteresowanie klientów wzbudzają przede wszystkim coraz większe ich opcje. Cechą typową dla kondensacyjnych nagrzewnic jest pełne ogrzewanie pomieszczeń. Niemała regulacja pozwala na dopasowywanie się do wymaganych przez domowników warunków. Wymogi klientów są przeważnie przez nich w jasny sposób zdefiniowane, dzięki czemu prościej jest naszym fachowcom dostosować bieżącą ofertę do stawianych przez nich kryteriów.
Continue reading