Home » Posts tagged szkło

duże przeznaczenie szkła ozdobnego

Szkło dekoracyjne posiada coraz większe wykorzystanie. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są najnowocześniejsze, lekkie i efektowne. Szkło umiejscowione na ścianie w kuchni pomiędzy blatem a szafkami, to najmodniejszy nurt w aranżowaniu kuchni. Oprócz względów pożytecznych za stosowaniem szkła w kuchni przemawiają zalety dekoracyjne. Jest to odpowiednie rozstrzygnięcie do kuchni z bawialnią, bowiem te kuchnie wymagają większej dyscypliny w aranżowaniu i zestawianiu wyposażenia.
Continue reading

Ciekawe wykorzystanie szklanych rozwiązań

Jeszcze do niedawna szkło wielu ludziom kojarzyło się z bardzo delikatnym materiałem, nie mogliśmy sobie wyobrazić w jaki sposób można tworzyć szklane wieżowce, do czasu aż nie pojawiły się w naszym kraju. Ale w swoich mieszkaniach nadal nie mieliśmy zaufania do szklanych opcji. Na szczęście zaczęło się to zmieniać.
Continue reading

Wygodne i szczelne zamykanie drzwi kabiny prysznicowej dzięki uszczelkom

Prawidłowo stworzona kabina prysznicowa zostaje hermetyczna i bezawaryjna przez długie lata. Przeciekający prysznic skutecznie pozbawi nas przyjemności w czasie kąpieli. Głównym wymaganiem wszelkiej kabiny natryskowej jest jej szczelność. Najczęstszą powodem przeciekającej kabiny jest jej wadliwy montaż, bądź zużyte uszczelki do kabin prysznicowych.
Continue reading