Home » Posts tagged szkło

Wygodne i szczelne zamykanie drzwi kabiny prysznicowej dzięki uszczelkom

Prawidłowo stworzona kabina prysznicowa pozostaje szczelna i bezawaryjna przez długie lata. Przemakający prysznic skutecznie pozbawi nas zadowolenia podczas kąpieli. Zasadniczym wymaganiem każdej kabiny prysznicowej jest jej szczelność. Najczęstszą przyczyną przeciekającej kabiny jest jej kiepski montaż, względnie zniszczone uszczelki do kabin prysznicowych.
Continue reading

duże przeznaczenie szkła ozdobnego

Szkło ozdobne ma coraz większe stosowanie. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są najnowocześniejsze, lekkie i olśniewające. Szkło zlokalizowane na ścianie w kuchni między blatem a szafkami, to najmodniejszy nurt w urządzaniu kuchni. Prócz względów użytecznych za używaniem szkła w kuchni przemawiają walory ozdobne. Jest to właściwe wyjście do kuchni z salonem, gdyż owe kuchnie nastręczają większej dyscypliny w aranżowaniu i łączeniu wyposażenia.
Continue reading

Ciekawe wykorzystanie szklanych rozwiązań

Jeszcze do niedawna szkło wielu ludziom kojarzyło się z bardzo delikatnym materiałem, nie mogliśmy sobie wyobrazić w jaki sposób można tworzyć szklane wieżowce, do czasu aż nie pojawiły się w naszym kraju. Ale w swoich mieszkaniach nadal nie mieliśmy zaufania do szklanych opcji. Na szczęście zaczęło się to zmieniać.
Continue reading