Home » Posts tagged Sufit

Nowoczesne oświetlenie, czyli o czym nie zapomnieć wybierając atrakcyjne lampy do łazienki

Łazienka to pomieszczenie, bez którego nie możemy się obyć w żadnym domu. Raz większa, raz mniejsza, lecz jest bezapelacyjnie konieczna, dlatego musimy ją w rozważny sposób urządzić, aby była jednocześnie funkcjonalna oraz estetyczna. Znaczenie mają nie tylko wykończenie łazienki oraz ustawione w niej sprzęty lub meble. Niezmiernie ważna jest również sprawa oświetlenia, na którą nie każdy zwraca uwagę, aż do czasu, gdy będą chcieli się dokładnie ogolić bądź w przypadku pań – nałożyć ładny makijaż.
Continue reading

Które światło do łazienki najlepiej kupić?

Gdy szukamy światła do kuchni możemy mieć kłopot. Bo ciężko podjąć decyzję, jakie lampy wybrać do pokoju kuchennego. Od lat w kuchni wybieramy lampy pod sufitem. Sprawdzają się one naprawdę bardzo dobrze. Trzeba jedynie pamiętać, by lampy kuchenne pasowały do ogólnego pomysłu jeśli chodzi o kuchnię. Najsensowniej wybrać lampy, które nie będą się zbytnio rzucać w oczy. Chyba, że mamy kuchnię połączoną z salonem, wtedy można trochę zaszaleć. Należy jednak zrobić to we właściwy sposób, bo można bez problemu przesadzić.
Continue reading

Znacznie znaczniejszym powodzeniem radują się oprawy ledowe

Decydując się na opuszczany sufit, z pewnością będziemy pragnęli w nim założyć małe lampki, które jednocześnie będą w stanie dać nam sporo światła. Wspaniale tu spiszą się lampki ledowe, które nie dość, że pobierają znacznie mniej prądu, a dają sporo światła, to jeszcze mogą być w przeróżnych barwach. Co więcej mamy szansę kupić lampki, które będą miały oprawy ledowe okrągłe, ale też i takie, które będą kwadratowe, przez co idealnie dopasujemy je do naszych oczekiwań. Czasem są one zakładane także w podłodze, a to spowoduje, że takie oprawy muszą okazać się bardzo trwałe na porysowania oraz stłuczenia, bo od czasu do czasu powinny utrzymać nacisk bardzo wielu kilogramów.
Continue reading

Najlepsza instalacja oświetlenia w mieszkaniu. Jak zrobić to najlepiej?

Oświetlenie w naszych mieszkaniach często jest nie do końca przemyślane. Później, gdy niby wszystko jest już urządzone musimy dokonywać jakichś zmian lub dokupywać dodatkowe lampy. Z tego powodu tak istotne jest żeby rozplanować oświetleniowe sprawy, tak samo jak planujemy wybieranie farby na ściany i całą resztę ważnych elementów.
Continue reading