Home » Posts tagged stół

Jakiego rodzaju meble wybrać do kuchni?

Wybór mebli do kuchni jest niezwykle istotną kwestią. W kuchni bowiem jak nigdzie indziej najważniejszą cechą mebli jest ich funkcjonalność. W kuchni wykonywane są czynności związane z przygotowywaniem posiłków, które wymagają nie tylko wielu potrzebnych przedmiotów, ale także wystarczającej przestrzeni. Przestrzeń ta to wszelkiego rodzaju stoły i blaty, na których można między innymi kroić jedzenie.
Continue reading

W sytuacji kiedy jadalnia jest w pokoju dziennym

Pokój dzienny to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Spędzamy w nim zazwyczaj najwięcej czasu, w związku z tym właściwa aranżacja tego pomieszczenia jest niezwykle ważna. Pokój dzienny z jadalnią to praktycznie już standard.
Continue reading

Akcja – sprzątanie!

Czystość w domu to problem wielu gospodyń domowych. Łatwiejszą kwestią jest opcja, kiedy mieszkamy same (jak ja), trudniej, w przypadku obok nas mieszka jeszcze gromadka dzieci i partner. Ale i taką sytuację możemy opanować. Dziś opisujemy kilka koncepcji w temacie: jak dbać o porządek w domu.
Continue reading

Czas umeblować nasze mieszkanie

Kiedy najważniejsze prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu mamy już za sobą, można odetchnąć z ulgą. Surowe pomieszczenia powoli zaczynają przypominać nasze wymarzone gniazdko, ale główna frajda jeszcze przed nami. Oczekują nas przecież męczące pielgrzymki do marketów meblowych. Jeżeli nie chcemy, by zamieniło się to w koszmar, trzeba właściwie się do tego przygotować.
Continue reading