Home » Posts tagged naklejki

Nowoczesne dekoracje ścian – fototapety

Wielu ludzi wyposażając swoje domy lub lokale w pewnej chwili staje przed wyborem, dotyczącym dekoracji ścian. Niektóre osoby nie preferują obfitych dekoracji na ścianach, pozostawiając je praktycznie bez ozdób. W niektórych wnętrzach jest tak wiele innego rodzaju dekoracji, że ściany praktycznie powinny zostać puste.
Continue reading

Ofiaruj swojej starej lodówce „nowe życie”.

Nowoczesne pomieszczenia potrzebują czasem specjalnych, równie nowatorskich środków. Ciekawy temat, który współgra do wnętrz ze spokojną kolorystyką, lub nasyconymi barwami, może znacznie odświeżyć nasze mieszkanie, wszystko zależy od naszej imaginacji.
Continue reading

Aranżacja szaf w domu

Czasem zdaje nam się, że nasze mieszkanie jest nijakie. Wielu z nas widzi, że szafy mamy niemalże takie same jak każdy sąsiad i nic nie wyróżnia naszego mieszkania. A wiadomo, że każdy chciałby, żeby jego mieszkanie czymś się wyróżniało, by było jedyne w swoim rodzaju.
Continue reading

Jak bez zbytnich kosztów zmienić wygląd domu

Nasz dom może wyglądać klasycznie, jak to było u naszych rodzicieli i babci: jednokolorowe ściany, najodpowiedniej białe, ze sprzętami jak u każdego, kryształami jak też drobnostkami po babci dokładnie. Nie ma oczywiście nic w tym złego. Nie musimy jednakże - kiedy nam się znudzi tenże wystrój - zaraz wydawać niebotycznej ilości pieniążków na małą modernizację wnętrz i - co ważne - możemy tych odmładzających zabiegów dokonać sami.
Continue reading

Do dziecięcego pokoju, lub coś na poważnie szukających najlepszych wiadomości

Jeśli my też zachwyciliśmy się naklejkami, które jako dekoracje mogą się zjawić na naszej ścianie, to na pewno powinniśmy powiedzieć, iż ich ilość jest naprawdę spory. Mamy szanse nabyć dziecięce, mamy szanse wybrać krajobrazy, kolorowe, czarno-białe, ale również mamy możliwość wybrać cytaty, które będą poważne i które równocześnie będą ukazywały jakie posiadamy podejście do życia i jakie wartości wyznajemy codziennie. To na co się decydujemy zależy jedynie od nas.
Continue reading