Home » Posts tagged moda

Podstawowe informacje o trendach i nowinkach technologicznych, które pojawiły się ostatnio w oświetleniu.

O znaczeniu domowego oświetlenia można by sporo pisać i mówić. Lecz nadal dla wiele osób jest to temat, na który nie zwracają większej uwagi. Lampa to lampa, jeżeli się ją powiesi u sufitu, to przecież będzie świecić, jak się dobrze dopasuje do stylistyki wnętrza, to i wyglądać będzie ładnie. A przecież także w dziedzinie oświetlenia bez przerwy wprowadzane są nowości, jakie nie tylko będą pozwalać na dużą oszczędność energii, ale także na nowoczesne rozplanowanie samego oświetlenia.
Continue reading

Jak otrzymać w domu ciekawy styl – dobieranie dekoracji

Wiele ludzi przeprowadzających się albo pragnących zmian w mieszkaniu może się zastanawiać, w który sposób osiągalna jest bardzo znaczna zmiana pokoju albo jego zorganizowanie „od zera”. Jak prostym i szybkim rozwiązaniem przekształcić wystrój wnętrz, chociażby z ultramodern na japoński, gotycki albo retro?
Continue reading

Jaką metodą zaaranżować wnętrze w nowoczesny sposób, takie które będzie w pełni estetyczne oraz funkcjonalne? O czym powinno się pamiętać?

Nowoczesne wnętrza odznacza prostota, użyteczność oraz estetyka. Meble w tym stylu odznaczają się minimalizmem oraz dużą funkcjonalnością, która zdecydowanie ułatwia codzienne użytkowanie. Takie meble mają ciekawe i geometryczne kształty, jakie idealnie komponują się z surowym wnętrzem. Dosyć często wybierając wyposażenie do nowoczesnego salonu patrzymy na trendy, dlatego wybieramy sprzęty, które w tej chwili są w modzie. Jednak w takiej sytuacji nasz salon nie będzie w modzie w kolejnych sezonach, zaś czekać będzie nas wymienianie wyposażenia.
Continue reading