Home » Posts tagged kinkiety

O dom musimy dbać z każdej strony

Sporo czasu zwracamy na urządzenie wnętrza domu, na to aby wszystko wspaniale do siebie pasowało, żeby każda zakupiona rzecz miała własne z góry określone miejsce. Jednak nie mamy szansy zapominać, iż naszą pierwszą wizytówką nie jest dom wewnątrz, lecz to co się mieści na zewnątrz, a więc ogrodzenie oraz ogród, który się za nim mieści.
Continue reading

W jaki sposób tanio urządzać swoje mieszkanie?

Dzisiaj z odpowiednią aranżacją domu nie powinniśmy mieć większych problemów, jako że na rynku dostępny jest zarazem kompleksowy asortyment, za pomocą którego możemy wyposażyć, tak jak chcemy dane wnętrza, jak i firmy, mogące za nas odpowiednio zaprojektować wnętrza, by optymalnie wykorzystać ich potencjał.
Continue reading

Rozświetl swoje mieszkanie, lecz mądrze. Co to oznacza? Pamiętaj o drobiazgach, gdyż to one kreują cały urok

Niech światło rozświetli każde pomieszczenie, ale nie tylko. Właściwe światło to połowa sukcesu, gwarantuje interesujący klimat w różnorodnych pokojach, zostawia nutkę niedowiedzenia, kiedy w jednym miejscu panuje półmrok, w kolejnym widać więcej. Jak oświetlenie to również na zewnątrz, w naszym ogrodzie, to oświetlenie ogrodowe, lampy najazdowe. Pamiętajmy, iż nic tak nie wzbogaca każdego pokoju, jak solidnie dobrane oświetlenie. Nie zadowalajmy się oświetleniem głównym, gdyż często jest ono za bardzo oczywiste. Jest co prawda konieczne, więc nie rezygnujmy z niego, lecz na co dzień wybierajmy ciekawe oświetlenie punktowe.
Continue reading

Porządne oświetlenie do domu i nie tylko

Oświetlenie w domu to niezmiernie ważna sprawa. Ale nie jest raczej tak banalnie powybierać odpowiednie lampy do mieszkania. Trzeba odrobinę się pomęczyć, by kupić wszystko w odpowiednim klimacie. Poza tym oświetlenie powinno spełnić również swą najistotniejszą funkcję, to znaczy oświetlać pewną przestrzeń. Z tego też powodu dobór oświetlenia okazuje się niełatwy. Sporo osób stawia na naprawdę klimatyczne rozwiązania, wtedy jest tak, że kinkiet retro jest perfekcyjny. Jeżeli chodzi o kinkiety w retro stylu, to najsensowniej porozglądać się za nimi w szczególności w antykwariatach, na targach staroci i na aukcjach internetowych, bo tam możemy wyszukać faktycznie niesamowite kinkiety.
Continue reading