Home » Posts tagged kafelki

Urządzanie kuchni – które rozwiązania są teraz najbardziej modne i zapewniają atrakcyjny efekt?

Kuchnia jest absolutnie jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. Dziś, popularne są kuchnie w aneksie, a więc połączone z salonem, co pozwala na świetne wykorzystanie otrzymanej przestrzeni. Jednak, jednocześnie kuchnia została wystawiona na widok przyjmowanych gości, musi więc zostać odpowiednio urządzona. Powinna stać się kompilacją atrakcyjności oraz funkcjonalności, a jednocześnie zostać sprytnie zagospodarowana, gdyż polskie kuchnie zazwyczaj są niewielkie. Które rozwiązania są teraz najbardziej powszechne?
Przede wszystkim, dalej królują wszelkiego rodzaju kafelki.
Continue reading

Wyposaż łazienkę w dobre materiały- ciesz się jej długowiecznością

Podczas urządzania łazienki istotne są właściwe baterie łazienkowe. Znaczną sztuką jest ich odpowiednie dopasowanie, gdyż wszystkie elementy powinny ze sobą korespondować. Nieumiejętne wybranie baterii oznacza, że całość będzie wyglądać niegustownie. Nie można wszakże zainstalować baterii w dwóch odmiennych stylach. Jeżęli wybierasz części w konkretnej manierze, powinieneś zamówić komplet, by nie krzyżować projektów.
Continue reading

Jak wybrać glazurę?

Remontowanie domu nie należy do przyjemnych, ale urządzanie i wybór ozdób już tak. Rzadko kiedy decydujemy się na architekta wnętrz i sami mierzymy się z zakupem odpowiednich sprzętów. Podłoga musi być dobrze przemyślana.
Continue reading