Home » Posts tagged dodatki

W sytuacji kiedy jadalnia jest w pokoju dziennym

Pokój dzienny to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Spędzamy w nim zazwyczaj najwięcej czasu, w związku z tym właściwa aranżacja tego pomieszczenia jest niezwykle ważna. Pokój dzienny z jadalnią to praktycznie już standard.
Continue reading

ABC kuchennej aranżacji

Nieduża kuchnia posiada tą zaletę, że nie będziesz przemierzał w niej wielu kilometrów w poszukiwaniu produktów.


By wygodnie zaaranżować niewielką kuchnię, czasem trzeba się jednakże nagimnastykować.
Continue reading

Rodzaje tynków i ich przeznaczenie. Który najpopularniejszy?

Elewacje na zewnątrz i pomieszczenia, w dużej ilości przykładów, wykańczane są mieszanką zaprawy i kruszcu. Tynk, to wyjątkowo szerokie pojęcie, znaczące warstwę z zaprawy lub gipsu. Zabezpiecza pokryte powierzchnie przed działaniem czynników atmosferycznych i innych, działających wewnątrz pomieszczeń.
Continue reading

Czas umeblować nasze mieszkanie

Kiedy najważniejsze prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu mamy już za sobą, można odetchnąć z ulgą. Surowe pomieszczenia powoli zaczynają przypominać nasze wymarzone gniazdko, ale główna frajda jeszcze przed nami. Oczekują nas przecież męczące pielgrzymki do marketów meblowych. Jeżeli nie chcemy, by zamieniło się to w koszmar, trzeba właściwie się do tego przygotować.
Continue reading

Wnętrze powinno być dobrane do nas

W czasie obmyślania jak powinno prezentować się nasze mieszkanie, bardzo często kierujemy się do tych zachowań, które już poznaliśmy oraz które gdzieś już widzieliśmy, obawiając się, że niektóre rozwiązania, o których myśleliśmy mają szansę się nie spisać.
Continue reading

Dobre sposoby na ozdobienie domu

Jest sporo sposobów na niesamowitą odmianę swego domu, ale najłatwiejszy i najskuteczniejszy to dbałość o znakomitą estetykę we wnętrzach. Można to osiągnąć przykładowo przez zbliżony kolor ścian we wszystkich pokojach w mieszkaniu , a także podobny dizajn mebli, lecz teraz warto skoncentrować się także na rozmaitych dekoracjach.
Continue reading