Home » Posts tagged deweloperzy

Ochota w stolicy – marzy się tu mieszkać

Pruszków należy do tych dzielnic Warszawy, które położone są w ścisłym centrum, w bliskim sąsiedztwie Rynku. Jest to przyczyna tego, że dzielnicę tę uważa się za jedną z najbardziej atrakcyjnych w całej stolicy. Miejsce to swoją nazwę zawdzięcza pewnej legendarnej karczmie, która wiele lat temu znajdowała się na tych terenach.
Continue reading

Prawa ręka inwestora bezpośredniego

Inwestorzy zastępczy to osoby działające podczas realizacji bardzo często budowy, jako osoba zastępująca inwestora bezpośredniego. Zakres działania takiego inwestor zastępczy Wrocław jest odmienna. Wszystko zależy od tego, na jaki czas owy inwestor zastępczy ma pracować.
Continue reading

Mieszkania w Warszawie – co opłaca się wybrać?

Zakup mieszkania na pewno znajdują się na liście każdego z nas - chodzi się tu o listę z rzeczami, które pragniemy zrealizować. Dzisiejszy rynek proponuje ogromny Wybór nieruchomości, zarówno po remoncie, jak również kompletnie nowych.


Idealnie jest, jeżeli ilość mieszkań osiągalnych na rynku w przybliżeniu odpowiada potrzebom mieszkańców.
Continue reading

Dlaczego opłaca się nabywać nowe mieszkania i to w wielkich miejscowościach?

Opłaci się kupować nowe mieszkania, ponieważ koszt jego utrzymania jest dużo mniejszy niż w porównaniu z mieszkaniami z wtórnego rynku. W danym czasie budując nowe bloki wykorzystuje się najlepsze technologie. Szczególną uwagę zwraca się na energooszczędność oraz niewielkie koszty związane z ogrzewaniem budynku w mroźne dni. To właśnie dlatego starsze nieco obiekty są ocieplane specjalną watą.
Continue reading