Home » 2018 » Grudzień

Budujemy dom – rzecz o instalacjach

Konserwacja instalacji
Kiedy podejmujemy decyzję o budowie domu, zastanawiamy się, jaka będzie bryła nieruchomości, gdzie urządzimy biblioteczkę i gdzie będzie pokój dziecięcy. Wybiegamy w przyszłość, dyskutując o kolorze kafelek w łazience i wybierając styl mebli do salonu. Zwykle zapominamy o tym, co jest niewidoczne, a co jest niezwykle ważne – o znajdujących się w nieruchomości instalacjach.
Czytaj dalej »

W jaki sposób wykończyć dom? Dużo fajnych idei

willa
Dawane obecnie na rynku opcje ciągłego poprawiania estetyki zarówno w naszych domach, jak i w mieszkaniach spotykają się ze znaczną aprobatą. Poszukiwanie inspiracji oraz wyjątkowych unowocześnień i ulepszeń, aby aranżacja wnętrz wywierała wrażenie. Najistotniejsze jest to, aby nam, jako urządzającym, wszystko odpowiadało i pasowała nam estetyka naszego mieszkania. Szerokie możliwości wyboru pozwalają nam na ogromną swobodę.
Czytaj dalej »

Właściwe szafki do pokoju kuchennego

Perfekcyjne szafy do kuchni niestety nie są tymi, które można znaleźć w salonach meblowych. Tam zazwyczaj możemy kupić szafy, które pasują do dość wymiarowych pomieszczeń, a wiemy jak to bywa. Czasem kuchnia okazuje się dość specyficzna, bo zdecydowaliśmy się zmienić odrobinę wnętrze mieszkania. Takie zmiany są konieczne, byśmy my się świetnie w mieszkaniu mogli czuć. Musimy jednak pamiętać też o tym, że konieczne okażą się w takiej sytuacji szafki kuchenne na wymiar. Złożenie zamówienia na szafy jest związane z projektowaniem ich.
Continue reading »

Meble do pokoju dla dzieci

images
Pokój dziecięcy to zawsze duże wyzwanie jeśli chodzi o urządzenie i umeblowanie. Zależnie bowiem od liczby posiadanych pociech zmieniać się będzie ilość przestrzeni do zagospodarowania. Oprócz tego nie każdy posiada dom jednorodzinny czy obszerne mieszkanie. Nierzadko ma się do czynienia z mieszkaniem w bloku, gdzie jest parę ciasnych pomieszczeń. Wyznaczenie pokoju dla pociechy będzie więc pierwszym wyzwaniem.
Czytaj dalej »

W jaki sposób zadbać o ciepłą wodę w naszym domu?

ciepła woda
Wybudowanie domu to bez wątpienia wyjątkowo skomplikowane zadanie, z którym przychodzi się nam zmierzyć w ciągu naszego życia. Każdy z nas bowiem na pewnym etapie swojej egzystencji potrzebuje stać się w każdym calu niezależnym, a posiadanie własnego miejsca zamieszkania niewątpliwie jest symptomem takiego stanu rzeczy. Trzeba w tej sytuacji jednakże potwierdzić, że sam fakt budowy domu może wydawać się dla nas zadaniem niemożliwym do realizacji.
Czytaj dalej »

Selekcja wpisów wg daty

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis   sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?