Home » 2018 » Czerwiec

Jak ładnie urządzić swoją łazienkę?

łazienka
Od kiedy kąpiel kojarzy się nie tylko z myciem, lecz i relaksem, łazienka zaczęła pełnić funkcję reprezentacyjną w naszych mieszkaniach. Swego czasu, traktowano ją jak ubogą krewną - nie zastanawiano się nad elementami jej wystroju czy stylu. Poza tym nie zachwycał jej metraż. Na dzień dzisiejszy, jest przestronna i elegancka, zwykle przeistacza się w domowe SPA.
Czytaj dalej »

Który klimatyzator wybrać do domu? Przewodnik

klimatyzator
Ogromnymi krokami zbliża się wiosna. Początek wiosny to dobry moment dla tych wszystkich, którzy kolejnego lata nie pragną spędzić w ogromnym skwarze i myślą o kupnie klimatyzatora. Warto mieć pojęcie, co powinniśmy zakupić, jaki wentylator wybrać.
Czytaj dalej »

Jak wybrać interesujące płytki podłogowe?

images
Obecnie producenci polecają nam różne płytki. Wybór jest duży począwszy od faktury kończąc na barwach i odcieniach płytek. Do niedużych pomieszczeń należy wybrać płytki jasne, które optycznie je zwiększą. Do pomieszczeń wąskich zalecane jest zastosowanie płytek podłużnych, które optycznie je wydłużą. Tymczasem, gdy nasze pomieszczenie jest obszerne możemy wykorzystać ciemniejsze płytki o wyraźnych wzorach. Dlatego też możemy zaaranżować dane pomieszczenia tak jak chcieliśmy.
Czytaj dalej »

Urządzamy domek: kwestie, o których po prostu nie można zapomnieć

dom
Wybudowanie swojego domu to dla dużej grupy osób naprawdę ogromny sukces. Dzisiaj na wybudowanie własnego domu decyduje się naprawdę bardzo dużo osób. Trzeba jednak pamiętać, że budowa domu nie jest jeszcze ostatnim etapem prac. Po wybudowaniu ścian trzeba zabrać się za naprawdę przyjemny etap prac: wykończenie domu w środku. Powinno się pamiętać, że jest to nie tylko wyjątkowo przyjemny, ale również najbardziej kosztowny etap prac. To jednak od jego efektu uzależnione jest czy w domu zapanuje naprawdę miła atmosfera. Wiele osób stawia pytanie co powinno się kupić, aby wykończyć wnętrze domu.
Czytaj dalej »