Archive for Luty 2nd, 2018

Jak zaaranżwoać łazienkę w poczekalni? Parę przydatnych rad

łazienka
Mnóstwo obiektów, w których pojawiają się klienci, musi posiadać zaplecze sanitarne. Między innymi z tego powodu w obiektach gastronomicznych, gabinetach urody, gabinetach dentystycznych, centrach handlowych i w wielu innych tego rodzaju miejscach muszą pojawić się toalety. Niezbędne jest ich zaprojektowanie w ten sposób, by były możliwie najbardziej funkcjonalne, możliwe do użycia przez wszystkich potencjalnych klientów oraz jak najbardziej stylowe. W jaki sposób uzyskać tego typu rezultat?
Czytaj dalej »

Czy budynek w rzeczywistości ma szansę myśleć?

inteligentny dom
W nowoczesnych budynkach nierzadko spotkać można się z absorbującymi rozwiązaniami, które wymownie ułatwiają codzienne życie. Dzięki prężnej komputeryzacji a także rozwojowi nowoczesnych technologii, takie rozwiązania dostępne będą również w zwykłych budynkach przeznaczonych do mieszkania. System inteligentnego domu może być dostępny dla każdego. Warto poznać się z podstawowymi wiadomościami dotyczącymi tej technologii.
Czytaj dalej »

Jak szybko i tanio odświeżyć meble w mieszkaniu, na co zwracać uwagę w czasie kupowania oklein meblowych.

Okleina do mebli
Meble spełniają ważną rolę we wszystkich domach i mieszkaniach, jednak wraz z pływającymi latami ich wygląd może się zmieniać. Fronty stają się matowe i porysowane, pojawiają się także różnego rodzaju odpryski i jakieś uszkodzenia. Będzie to zresztą zupełnie zrozumiałe, bo po pewnym okresie intensywnego użytkowania najbardziej nawet wytrzymała meblowa płyta może mieć nie dać rady.
Czytaj dalej »

Selekcja wpisów wg daty

Luty 2018
P W Ś C P S N
« sty   mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?