Home » 2018 » Luty

Jak sprytnie, a równocześnie właściwie łączyć przeszłość z nowoczesnością, kiedy meblujemy mieszkalne wnętrza

wnętrze
Urządzani i dekorowanie domowych pomieszczeń bywa nie byle jakim wyzwaniem, skoro obecnie projektowanie wnętrz bywa odrębnym kierunkiem studiów, a gospodarne i kreatywne gospodynie po przyjściu z pracy myślą, co zrobić, by domownikom oraz sąsiadom podobał się wystrój toalety czy salonu. Pomimo tego że podobno gustów się nie krytykuje, to tylko wybrani potrafią gustownie wyposażyć własne lokum.
Czytaj dalej »

Aranżacje niedużych łazienek

mała łazienka
Toaleta o małej przestrzeni stanowi autentyczne wyzwanie. Zaprojektowanie każdych koniecznych sprzętów i fantastyczna aranżacja wnętrza przy optymalnej gospodarności miejsca jest niezmiernie kłopotliwa. Kluczem do powodzenia jest dobra aranżacja małych łazienek, która umożliwi wykorzystanie każdego centymetra wolnej przestrzeni.
Czytaj dalej »

Jak zaaranżwoać łazienkę w poczekalni? Parę przydatnych rad

łazienka
Mnóstwo obiektów, w których pojawiają się klienci, musi posiadać zaplecze sanitarne. Między innymi z tego powodu w obiektach gastronomicznych, gabinetach urody, gabinetach dentystycznych, centrach handlowych i w wielu innych tego rodzaju miejscach muszą pojawić się toalety. Niezbędne jest ich zaprojektowanie w ten sposób, by były możliwie najbardziej funkcjonalne, możliwe do użycia przez wszystkich potencjalnych klientów oraz jak najbardziej stylowe. W jaki sposób uzyskać tego typu rezultat?
Czytaj dalej »

Selekcja wpisów wg daty

Luty 2018
P W Ś C P S N
« sty   kwi »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Najnowsze trendy – jak wdrażać?